Rezervasyon

Harvard Cafe'de keyifli bir mola vermek, günün yorgunluğunu atmak ve şehrin gizli bahçesinde vakit geçirmek için...

Rezervasyon yaptırın!

Etiler

Seher Yıldızı Sk. No: 6
Etiler / İstanbul
T: (0212) 287 10 51
F: (0212) 287 10 52

Bizimle iletişime geçin!

Ataşehir

Barbaros Mahallesi, Ahlat Sk., Water Garden Avm no:2 A blok, 34746 Ataşehir/İstanbul
T: (0216) 688 60 55
F: (0212) 287 10 52

Bizimle iletişime geçin!

            Anasayfa    İletişim

ORGANiZASYONLAR

harvard cafe organizasyonlar

Doğum Günleri
Harvard Cafe, doğum gününü sevdikleriyle, keyifli bir ortamda kutlamak isteyen misafirlerinin de yanında. Farklı menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihlerinize uygun bir kutlama için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak.

Çocuk Doğum Günleri
Çocuk doğum günlerini organize etmek her zaman daha zordur. Anne-babalar herşeyin mükemmel geçmesi için o kadar çok uğraşırlar ki nasıl geçtiğini anlayamadan gün biter. Harvard Cafe, anne-babaların bu özel günleri doyasıya kutlayabilmeleri için detaylarla uğraşma görevini üzerine alıyor. Farklı büyüklükteki gruplar ve değişik menü alternatifleri için harvardcafe@harvardcafe.com.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

Düğün
Etiler'in göbeğinde, zemini gemi güvertesini andıran, etrafı yeşilliklerle çevrili muhteşem saklı bir bahçe içerisinde evlenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise o zaman Harvard Cafe'yi görmenizi öneririz. Harvard Cafe geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarda adını bir hayli duyurur oldu. Mekanda 150 kişiye kadar yemekli 400 kişiye kadar kokteyl yada kokteyl prolonje gerçekleştirme imkanımız var. Akşamüstü güneşin son ışıklarıyla bahçede hoş bir atmosferde başlayan düğününüz gecenin ilerleyen saatlerinde yerini muhteşem yemeklere ve bir partiye bırakabilir. Etrafınızda yanan meşaleler, loş ışıklarla ışıklandırılmış ağaçlar ve harika bir atmosferde, makul fiyatlarla, İstanbul'un göbeğinde, İstanbul dışında bir havada evlenmek, nişanlanmak istiyorsanız, hiç düşünmeden Harvard Cafe'yi hemen arayın!

Toplantı
Şirket toplantılarınız için Harvard Cafe'nin üst katı hazır. Günün dilediğiniz saatinde farklı ikram seçenekleriyle sunumlarınızı etkileyici bir biçimde yapabilir, toplantılarınızı daha verimli bir biçimde geçirebilirsiniz.

Özel Günler
Harvard Cafe, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi herkes için özel olan günlerin yanı sıra sizin için özel olan günlerde de yanınızda. Belki çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla küçük bir kutlama, belkide ilk randevunuzda da Harvard Cafe'de buluştuğunuz kız arkadaşınıza evlilik teklifi... Sizin için özel olan hergün bizim içinde özeldir. Çünkü; "Biz Sizinle Mutluyuz!".

Ve ayrıca dev ekranda maç keyfi.