Doğum Günleri

Harvard Cafe, doğum gününü sevdikleriyle, keyifli bir ortamda kutlamak isteyen misafirlerinin de yanında. Farklı menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihlerinize uygun bir kutlama için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak.

Çocuk Doğum Günleri

Çocuk doğum günlerini organize etmek her zaman daha zordur. Anne-babalar herşeyin mükemmel geçmesi için o kadar çok uğraşırlar ki nasıl geçtiğini anlayamadan gün biter. Harvard Cafe, anne-babaların bu özel günleri doyasıya kutlayabilmeleri için detaylarla uğraşma görevini üzerine alıyor. Farklı büyüklükteki gruplar ve değişik menü alternatifleri için istediğiniz şubemizin adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Düğün

Etiler’in göbeğinde, zemini gemi güvertesini andıran, etrafı yeşilliklerle çevrili muhteşem saklı bir bahçe içerisinde muhteşem bir görsel şölen eşliğinde evlenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise o zaman Harvard Cafe’yi görmenizi öneririz. Harvard Cafe, geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarda adını bir hayli duyurur oldu. Mekanımızda 150 kişiye kadar yemekli 400 kişiye kadar kokteyl yada kokteyl prolonje gerçekleştirme imkanımız var. Akşamüstü güneşin son ışıklarıyla bahçede hoş bir atmosferde başlayan düğününüz gecenin ilerleyen saatlerinde yerini muhteşem yemeklere ve bir partiye bırakabilir. Etrafınızda yanan meşaleler, loş ışıklarla ışıklandırılmış ağaçlar ve harika bir atmosferde, makul fiyatlarla, İstanbul’un göbeğinde, İstanbul dışında bir havada evlenmek, nişanlanmak istiyorsanız, hiç düşünmeden Harvard Cafe’yi hemen arayın!

Toplantı

Şirket toplantılarınız için Harvard Cafe Etiler hazır. Günün dilediğiniz saatinde farklı ikram seçenekleriyle sunumlarınızı etkileyici bir biçimde yapabilir, toplantılarınızı istediğiniz şubemizde organize edip, verimli bir biçimde geçirebilirsiniz.

Özel Günler

Harvard Cafe’de, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi herkes için özel olan günlerin yanı sıra sizin için özel olan günlerde de yanınızda. Belki çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla eşsiz güzellikte bir manzara eşliğinde küçük bir kutlama, belkide ilk randevunuzda da Harvard Cafe’de buluştuğunuz kız arkadaşınıza evlilik teklifi… Sizin için özel olan her gün bizim içinde özeldir. Çünkü; “Biz Sizinle Mutluyuz!”.