Hakkımızda

1996’dan beri Etiler’de eşsiz güzellikteki bahçemiz ve alternatifsiz iç dekorasyonumuz ile kalite ve konforu siz seçkin müşterilerimiz için bir araya getiriyoruz.

Şehrin merkezinde ki metropol kalabalığından kaçmak istediğinizde, kısa bir mola ile enerji depolamaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda ya da yüzünüzü her zamankinden daha farklı gülümseten özel günlerinizdeki en heyecanlı organizasyonlarınızda 22 senedir aklınıza gelen ilk adres olmanın mutluluğu ve sorumluluğuyla başlıyoruz her yeni güne.

Hem mutfaktaki yaratıcı ekiplerimiz hem de size daima en iyisini sunmaya çalışan servis ekibimizin en büyük motivasyonu ise branşımızda her zaman içinde bulunduğumuz pazara yön veren en yeni içerikleri üreten marka olmayı başarabilmek.

Yediden yetmişe herkesin en sevdiği marka olan Harvard Cafe, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından 3 kez en çok gidilen Cafe ödülüne de layık görülmüştür.
Harvard Cafe ekibi olarak siz birbirinden değerli misafirlerimize haftanın 7 günü 09:00-01:00 saatleri arasında İstanbul’da Etilerde ki muhteşem bahçemiz ve huzur dolu manzaramızda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Daha fazlasını birlikte deneyimlemek için ise en kısa zamanda size en yakın şubemize bekliyoruz…
Çünkü  “Biz, sizinle mutluyuz!”.